- Număr anunț
- DA22640336
- Autoritate contractantă
- Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
- Furnizor / câștigător
- SECUEANU-LORENA SRL (CUI RO5270668)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,99 RON
- Valoare atribuită
- 302,99 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 12:19
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,99 RON
din 302,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro