Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PPR INSERTIE ALUMINIU 20

Număr anunț
DA22621264
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.114,48 RON
Valoare atribuită
1.114,48 RON
Data publicării
18.03.2019 13:09
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114,48 RON

din 1.114,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.