Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie buson ad-blue CAT 434F2 + vaselina

Număr anunț
DA22642602
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,17 RON
Valoare atribuită
521,17 RON
Data publicării
20.03.2019 14:01
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,17 RON

din 521,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.