Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN APA

Număr anunț
DA22651610
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TULCEA (CUI 4321534)
Furnizor / câștigător
FAVICOM S.R.L. (CUI RO12155840)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,64 RON
Valoare atribuită
80,64 RON
Data publicării
21.03.2019 13:27
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,64 RON

din 80,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.