Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem sonorizare sala sedinte

Număr anunț
DA22308688
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
GRECU AURELIAN (CUI 35308764)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.135 RON
Valoare finală
6.135 RON
Data publicării
30.01.2019 11:12
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.