Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE LEGATORIE CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV1064992
- Număr anunț
- DA22645923
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Furnizor / câștigător
- Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.929 RON
- Valoare atribuită
- 19.929 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 08:48
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.929 RON
din 19.929 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro