Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane

Număr anunț
DA22643278
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
GLAVCOUS TRANS SRL (CUI RO36285901)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.545,28 RON
Valoare atribuită
5.545,28 RON
Data publicării
20.03.2019 14:32
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.545,28 RON

din 5.545,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.