Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 47,0% sub estimat

SERVICII DEZINSECTIE, DEZINFECTIE SI DERATIZARE

Număr anunț
DA22646963
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Cluj (CUI RO27428433)
Furnizor / câștigător
CLEANDER SRL (CUI 31250686)
Cod CPV
90670000-4 · Servicii de dezinfectare si dezinfestare in mediu urban sau rural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
2.014 RON 47,0% sub estimat
Data publicării
21.03.2019 09:46
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.014 RON

din 3.800 RON estimat 47,0%

Adjudecat la 53,0% din estimat · economie 1.786 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.