Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clexane 6000ui antiXa/0.6ml sol.inj*10ser (ENOXAPARINUM)-185241800
- Număr anunț
- DA22650838
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.165 RON
- Valoare atribuită
- 6.165 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 12:49
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.165 RON
din 6.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro