Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie Editare Diplome 1 an

Număr anunț
DA22647426
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 MARASESTI (CUI 4410674)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219 RON
Valoare atribuită
219 RON
Data publicării
21.03.2019 10:07
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219 RON

din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.