Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator open frame Stager MARCHIS ZAMFIR R 4692

Număr anunț
DA22646813
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.763 RON
Valoare atribuită
3.763 RON
Data publicării
21.03.2019 09:38
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.763 RON

din 3.763 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.