Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciuperci proaspete

Număr anunț
DA22654064
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CARANSEBES (CUI 3473143)
Furnizor / câștigător
ACVILA SRL (CUI RO1071948)
Cod CPV
03221260-6 · Ciuperci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660 RON
Valoare atribuită
660 RON
Data publicării
21.03.2019 15:34
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660 RON

din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.