Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Motorina Euro L Diesel
- Număr anunț
- DA22628447
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERBAL (PRIMARIA COMUNEI CERBAL) (CUI 4779605)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.600 RON
- Valoare atribuită
- 4,92 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 10:47
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4,92 RON
din 24.600 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 24.595,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.