Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEUCOPLAST pe suport MATASE 5 cm x 5m / Banda adeziva PRODUCTIE EUROPA / CALITATE PREMIUM - PROMOTIE

Număr anunț
DA22656082
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890 RON
Valoare atribuită
890 RON
Data publicării
22.03.2019 09:12
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890 RON

din 890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.