Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale cf anunț ADV1066757

Număr anunț
DA22655773
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198 RON
Valoare atribuită
198 RON
Data publicării
22.03.2019 08:55
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198 RON

din 198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.