Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet 12 bucati baterie alcalina AA R6 Varta High Energy/ SI Baterie alcalina Hi-voltage 9V
- Număr anunț
- DA22652228
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48 RON
- Valoare atribuită
- 48 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:57
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48 RON
din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro