- Număr anunț
- DA22650848
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.555 RON
- Valoare atribuită
- 2.555 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 12:50
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.555 RON
din 2.555 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro