Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GLUCOMETRU ACCU CHECK ACTIVE pachet aparat cu 10teste si ace incluse
- Număr anunț
- DA22647691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- MARLYD MEDICAL DEVICES SRL (CUI RO32835700)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,97 RON
- Valoare atribuită
- 284,97 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:20
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284,97 RON
din 284,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro