Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,2% sub estimat
Carne de porc
- Număr anunț
- DA22654625
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,20 RON
- Valoare atribuită
- 229,40 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2019 16:35
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
229,40 RON
din 264,20 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 34,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.