Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carne tocata porc,Pulpa porc
- Număr anunț
- DA22640216
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,50 RON
- Valoare atribuită
- 481,50 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 12:12
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
481,50 RON
din 461,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro