Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE: PATE 145GR 303 X 2.0;NAPOLITANE 60G 360 X 0.9; PRAJITURI 30G 480 X 1.05;LEGUME 32

Număr anunț
DA22658753
Autoritate contractantă
SCOALA SPECIALA RADAUTI (CUI 14503541)
Furnizor / câștigător
TRADE AXXA M&G GROUP SRL (CUI RO11352770)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.707,73 RON
Valoare atribuită
1.707,73 RON
Data publicării
22.03.2019 11:20
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.707,73 RON

din 1.707,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.