Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
MAGGI SECRETUL GUSTULUI DE LEGUME 400 GR
- Număr anunț
- DA22658435
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.186,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.183,14 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2019 11:05
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.183,14 RON
din 1.186,34 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.