Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbat roti cu anvelope vara, inlocuit anvelope iarna cu vara pe jante si montat auto, echilibrare
- Număr anunț
- DA22652042
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,30 RON
- Valoare atribuită
- 235,30 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:48
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,30 RON
din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro