Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite

Număr anunț
DA22656700
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,86 RON
Valoare atribuită
462,86 RON
Data publicării
22.03.2019 09:44
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,86 RON

din 462,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.