Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Canon CL-541 (CL541) cartus cerneala color original pt MG2150/MG2250/MG3250/MX435/MX455 - 180 pag.
- Număr anunț
- DA22655159
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268 RON
- Valoare atribuită
- 268 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 08:08
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268 RON
din 268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro