Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAAP, VS.1, NR.1295, PCT.1, PAG.1

Număr anunț
DA22655001
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA SI BIBLIOTECA ROVINARI (CUI 14109904)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,16 RON
Valoare atribuită
100,16 RON
Data publicării
22.03.2019 07:37
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,16 RON

din 100,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.