Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotare laborator Facultatea de Medicina Dentara conform anunt ADV1067598

Număr anunț
DA22654796
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
38519500-1 · Becuri de rezerva pentru microscop de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.550,85 RON
Valoare atribuită
15.550,85 RON
Data publicării
21.03.2019 17:59
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.550,85 RON

din 15.550,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.