Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS

Număr anunț
DA22654662
Autoritate contractantă
Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor (CUI 20329980)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.868 RON
Valoare atribuită
4.868 RON
Data publicării
21.03.2019 16:47
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.868 RON

din 4.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.