Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda corectoare Noki Twingo 5 mm x 8 m 5*8 m NOKI TWINGO

Număr anunț
DA22654509
Autoritate contractantă
Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor (CUI 20329980)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192910-3 · Pelicula sau banda corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,70 RON
Valoare atribuită
116,70 RON
Data publicării
21.03.2019 16:15
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,70 RON

din 116,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.