Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse igienicosanitare

Număr anunț
DA22645647
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410,28 RON
Valoare atribuită
1.410,28 RON
Data publicării
21.03.2019 08:29
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410,28 RON

din 1.410,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.