Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certif de server Wildcard,Certif digital calificat - 3 ani,Kit pentru semn electr cu valab 3 ani

Număr anunț
DA22653255
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
Cod CPV
48222000-0 · Pachete software pentru servere web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.325 RON
Valoare atribuită
17.325 RON
Data publicării
21.03.2019 14:44
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.325 RON

din 17.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.