Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRIDION 100MG/ML SOL INJ 2ML

Număr anunț
DA22646916
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.065 RON
Valoare atribuită
3.065 RON
Data publicării
21.03.2019 09:44
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.065 RON

din 3.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.