Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti liceu

Număr anunț
DA22653045
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU (CUI 14182727)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22112000-8 · Manuale scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,51 RON
Valoare atribuită
286,51 RON
Data publicării
21.03.2019 14:34
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,51 RON

din 286,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.