Ofertă refuzată Cumpărare directă

dulap

Număr anunț
DA22608781
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Acad. H. Mihaescu (CUI 16051256)
Furnizor / câștigător
CORISIMO INOVATION SRL (CUI 37658243)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare finală
4.500 RON
Data publicării
15.03.2019 10:30
Data finalizării
22.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.