Ofertă acceptată Cumpărare directă

Priza IT 800A, carcasa scurta echipare standard, ZH550 KD DL-V0-S0-C-P

Număr anunț
DA22644708
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.956,54 RON
Valoare atribuită
18.612,99 RON
Data publicării
20.03.2019 15:52
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.612,99 RON

din 16.956,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.