Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare de echipamente sanitare

Număr anunț
DA22657641
Autoritate contractantă
R 10683385 TRANSURBIS
Furnizor / câștigător
CARD INSTAL SRL (CUI RO14114609)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,07 RON
Valoare atribuită
318,07 RON
Data publicării
22.03.2019 10:28
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,07 RON

din 318,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.