Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAME PICTURA

Număr anunț
DA22659932
Autoritate contractantă
Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,05 RON
Valoare atribuită
690,05 RON
Data publicării
22.03.2019 12:15
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,05 RON

din 690,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.