Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII PARDOSELI SI VESTIARE JUNIORI
- Număr anunț
- DA22656774
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv de Drept Public "Rugby Club Barlad (CUI 22307198)
- Furnizor / câștigător
- MISTERLINE SRL (CUI 22745678)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.765,31 RON
- Valoare atribuită
- 77.765,31 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 09:47
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77.765,31 RON
din 77.765,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro