Ofertă acceptată Cumpărare directă

NECESAR PRODUSE PARAFARMACEUTICE MARTIE

Număr anunț
DA22656073
Autoritate contractantă
COMUNA SCUNDU (CUI 2573926)
Furnizor / câștigător
FARMACIA 1 SLATINA SRL (CUI 30437490)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,99 RON
Valoare atribuită
547,99 RON
Data publicării
22.03.2019 09:12
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,99 RON

din 547,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.