Ofertă refuzată
Cumpărare directă
7041446 SUPORT GHIVECI LEMN CU ROTI 30X30CM Bucata 3 50,29 4017182 COVOR SWING 080X150 CREAM 7554 3P
- Număr anunț
- DA22646221
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIRESU (CUI 14970806)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.329,20 RON
- Valoare finală
- 1.329,20 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:05
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.