Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONITOR 21.5 ACER
- Număr anunț
- DA22654252
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,15 RON
- Valoare atribuită
- 378,15 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 15:46
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,15 RON
din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro