Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STICK MEMORIE 16GB
- Număr anunț
- DA22649153
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BIHOR (CUI 4208471)
- Furnizor / câștigător
- MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,21 RON
- Valoare atribuită
- 25,21 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 11:30
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25,21 RON
din 25,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro