Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie Kingston 2GB DDR3-1333Mhz, CL9
- Număr anunț
- DA22647550
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI DAMBOVITA (CUI 4402787)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293,65 RON
- Valoare atribuită
- 293,65 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:13
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
293,65 RON
din 293,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro