Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR INTEL-3.5GHZ/8GB DDR4/ SSD 120GB/HDD 1TB/DVD-RW/MOUSE WIRELESS/ TASTATURA
- Număr anunț
- DA22647258
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 MARASESTI (CUI 4410674)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.084,03 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:59
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.084,03 RON
din 2.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro