Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Espressor automat De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110B, 1450W, 15 bar, 1.8 l, Negru
- Număr anunț
- DA22655091
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.268,90 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 07:58
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.268,90 RON
din 2.268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro