Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Laser Monocrom HP LaserJet Pro M15a

Număr anunț
DA22657101
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,26 RON
Valoare atribuită
251,26 RON
Data publicării
22.03.2019 10:05
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,26 RON

din 251,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.