Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SET COROANE DINTATE AG 180

Număr anunț
DA22653749
Autoritate contractantă
SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI REISER SA (CUI 10470956)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
21.03.2019 15:13
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.