Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEODORANT 150 ML UNISEX
- Număr anunț
- DA22646618
- Autoritate contractantă
- Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Tatarai (CUI 24931693)
- Furnizor / câștigător
- ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI RO5351487)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,75 RON
- Valoare atribuită
- 145,75 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:28
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,75 RON
din 145,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro