Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope de vara
- Număr anunț
- DA22654089
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- ESROM SERV ALL S.R.L. (CUI RO31385527)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.520 RON
- Valoare atribuită
- 11.520 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 15:35
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 16:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.520 RON
din 11.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro