Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAAP, VS.1, NR.1295, PCT.11, PAG.2

Număr anunț
DA22655023
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA SI BIBLIOTECA ROVINARI (CUI 14109904)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,87 RON
Valoare atribuită
42,87 RON
Data publicării
22.03.2019 07:42
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,87 RON

din 42,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.